♥Hepsi Fan Club © 2o1o♥
Lütfen Üye Olun yada Giriş Yapın!
♥Hepsi Fan Club © 2o1o♥
Lütfen Üye Olun yada Giriş Yapın!
♥Hepsi Fan Club © 2o1o♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Hepsi Fan Club © 2o1o♥

Grup Hepsi Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Olaya Bakın

YazarMesaj
Sαнт€ KяαLic€

Sαнт€ KяαLic€

Rütbeler : Olaya Bakın Admin1zf5
Kadın
Lakap : satanist
ruh hali : Olaya Bakın Asik10
Rep Puanı : 392
Rep Sayısı : 4

Olaya Bakın Empty
MesajKonu: Olaya Bakın   Olaya Bakın EmptyC.tesi Ekim 10, 2009 2:51 am

Grup Hepsi ile ilgili şeylere bakarken gördüm. Doktorum diye bir programda tartışma mı ne çıkmış (tam okumadım) dişçi çok kısada olsa Grup Hepsi'yi anmış bakın...önemsiz olabilir ama paylaşayım dedim..KISALTTIM...

(...)
SEYİRCİ 4- Efendim ben bu tür programlara gelmeden önce, programa katılan konuklar hakkında kısa bir araştırma yaparım..yaptığım araştırmaya göre doktor dediğiniz Selahattin Bey'in diploması sahteymiş..Aslında kendisi bir tekstil atölyesinde son ütücüymüş..
SUNUCU- Doğru mu bu duyduklarımız Selahattin Bey?!
DR.SELAHATTİN- Kısmen doğru, ama son ütücü değil overlokçuydum ben..Lakin bunun konumuzla ne ilgisi var onu anlayabilmiş değilim, ben buraya diş ve dişeti hastalıklarıyla ilgili konuşmak için çağrıldığımı sanıyordum..Tekstille overlokla ilgili konuşacaksanız, Haydar Dümen'i ya da Grup Hepsi'yi çağırsaydınız, diplomam çakma da olsa ben bir tıp neferiyim, Hipokrat yeminim olmasa da evdeki lcd tv'nin led ekranına el basarak doktorluk yemini ettim ben..
SUNUCU-Güvenlik, lütfen Selahattin Bey'i stüdyodan alalım!
SELAHATTİN- Vaay… İstiklal'e bak, baktı ki diploma sahte, doktorluk yalan, hemen doktor yerine Selahattin olarak yazdı beni, ulen oldu olacak Selo yazsaydın,ya da Sel yazsaydın, dere yatağından taşıp üzerine aksaydım!
(...)

google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);

Olaya Bakın
1 sayfadaki 1 sayfası