♥Hepsi Fan Club © 2o1o♥
Lütfen Üye Olun yada Giriş Yapın!
♥Hepsi Fan Club © 2o1o♥
Lütfen Üye Olun yada Giriş Yapın!
♥Hepsi Fan Club © 2o1o♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Hepsi Fan Club © 2o1o♥

Grup Hepsi Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hepsi Grubu Kızlar Arasında

YazarMesaj
Sαнт€ KяαLic€

Sαнт€ KяαLic€

Rütbeler : Hepsi Grubu Kızlar Arasında Admin1zf5
Kadın
Lakap : satanist
ruh hali : Hepsi Grubu Kızlar Arasında Asik10
Rep Puanı : 392
Rep Sayısı : 4

Hepsi Grubu Kızlar Arasında Empty
MesajKonu: Hepsi Grubu Kızlar Arasında   Hepsi Grubu Kızlar Arasında EmptyC.tesi Ekim 10, 2009 2:55 am

Ekim 2009: 3’ü bir arada: Hepsi!

* Yaz bitmeden neler yapmak istiyorsunuz?
Cemre: Yaz bitmeden aşk yaşamak istiyorum, bir de kızlarla birlikte dalmak istiyorum. Okullarımız bittiği için şimdi hep yapacak bir şeyler arıyoruz. Krem sürüp yağlanıp suya girmek de saçma geliyor. Ama curcunanın içine karışmak istemiyorum. Bodrum’a gitsek, benim oraya gidiş amacımla şimdi bizim gördüğümüz insanların amaçları farklı oluyor.

* İnsanlar, sizi görünce çevirip konuşmaya mı çalışıyorlar? Rahatsız oluyor musunuz?
Cemre: Yok, ondan değil. Bodrum’a gitmek istemiyoruz çünkü olayın magazin boyutu ürkütüyor. “Bikiniyle yakalandı” diye kocaman haber yapıyorlar. O kadar çok sıkıldım ki artık beni de oralarda yazmasınlar diye gitmemeye karar verdim. Her gün aynı gazeteyi açıp aynı şeyleri görmekten çok sıkıldım. Bilmiyorum, oranın Bodrumluğuna yazık bence.

* Ama insanlar izliyor ve takip ediyor böyle magazin haberlerini…
Cemre: Onu da kınıyorum zaten.
Eren: Benim bu ara aklımın en almadığı şey de bu! Bütün dünya bangır bangır güneş ışınlarının artık eskisi gibi gelmediğini, çok ciddi boyutta zararlı olduğunu ve deri kanserine yol açtığını söylüyor. Bu kadar ciddi sonuçları varken bu kadar güneş altında durmak ve o halde insanlara görünmek, çok kötü bir örnek! Bir de gazeteler sürekli kışkırtıyor. Bu çok korkunç! İnsanlar cahil, özendiriyorlar.

* Bu aralar en çok nelere şaşırdınız?
Yasemin: Cemre’nin köpeğiHepsi Grubu Kızlar Arasında Smile Kıskandığı için üstümde ne varsa, bana kızıp parçaladıHepsi Grubu Kızlar Arasında Smile Ben hiçbir köpekte görmedim bunu.
Cemre: Birbiriyle hiç alakası olmayan iki insanın birlikte olduğunu öğrendim. Yerle gök birleşiyormuş gibi geldi bana ve çok şaşırdım. Kim olduklarını söyleyemem tabiiHepsi Grubu Kızlar Arasında Smile
Yasemin: Basın danışmanımız Ayşegül beni heveslendirdi. Alaçatı’ya gidip bir sürü şey yapabileceğimizi söyledi ve şimdi de arayıp gidemiyoruz dediHepsi Grubu Kızlar Arasında 20 Ben de buna çok şaşırdımHepsi Grubu Kızlar Arasında Smile

* “Cennet gibi bir yer” diyebileceğiniz yer neresi?
Cemre: Yedi göller olabilir diye düşünüyorum. Gerçekten harika bir yer.
Eren: Hiç düşünmemiştim.
Yasemin: Pek çok yer var. Ama daha çok deniz ve güneşin olduğu yerlerden birini seçerdim herhalde.

* Bu aralar TV izliyor musunuz?
Cemre: Benim izlediğim 2 tane dizi vardı: “Aşk-ı Memnu” ve “Aşk Yakar”

* İzliyor muydun onları oturupHepsi Grubu Kızlar Arasında Smile
Cemre: İzliyordum çünkü özellikle ”Aşk-ı Memnu”yu çeken yönetmene hayranım. Sanki türk dizisi gibi değil, başka bir hava var. Meltem Cumbul’un oynadığı ”Aşk Yakar” da çok güzel tabii. Bu arada ben bir tek bunları açıp izliyorum onun dışında TV izlemem.
Yasemin: Ben de “Aşk Yakar”ı ve “Aşk-ı Memnu”yu izliyordum. Cemre yüzünden izlemeye başladım.
Eren: Ben de internetten yabancı dizileri izliyorum genelde.

* Bugüne kadar gösterdiğiniz en büyük cesaret örneği neydi?
Yasemin: Ben rest çekilmeyecek birine rest çektim. Yani çok ağır bir şeydi ama bitmişti o an benim için, sınıra gelmiştim. Üstü kapalı söylüyorum ama kimsenin yapamayacağı bir şey olmadığını düşünüyorum.
Cemre: Bu cesaret örneğini paylaşmamam gerektiği kanısına vardımHepsi Grubu Kızlar Arasında Smile Zaten benim cesaret anlayışım işle ilgilidir. Sezen Aksu’yla konsere çıktık, bundan alası yoktur herhaldeHepsi Grubu Kızlar Arasında Smile
Eren: Evet, daha 2. senemizdeydik ve böyle bir turneye çıkıp onunla sahne aldık. Bu büyük cesaret gerektiriyordu bence de.

* Hepsi kızlarına sorduk:

O mu, bu mu?
Eren, Cemre ve Yasemin’den yaza özel tercihler yapmalarını istedik. Bak, kim, hangisini seçti?

* Bodrum mu, Çeşme mi?
Eren: Bodrum
Cemre: İkisi de değil
Yasemin: Bodrum
* Şapka mı, bandana mı?
Eren: Şapka
Cemre: Şapka
Yasemin: Şapka
* Bikini mi, mayo mu?
Eren: Bikini
Cemre: Bikini
Yasemin: Bikini
* Dondurma mı, frozen mı?
Eren: Dondurma
Cemre: Her zaman dondurma
Yasemin: İkisi de yaHepsi Grubu Kızlar Arasında Smile

* Deniz mi, havuz mu?
Eren: Deniz deniz deniz!
Cemre: Deniz
Yasemin: Deniz

* 5 yıldızlı tatil mi, turistik gezi mi?
Eren: Turistik gezi
Cemre: İkisi de olur
Yasemin: Turistik gezi

* Çalışmak mı, dinlenmek mi?
Eren: Çalışmak
Cemre: Çalışmak
Yasemin: Çalışmak

* Tekne turu mu, ıssız bir koy mu?
Eren: Tekne
Cemre: Tekne turu
Yasemin: Tekne turu

google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);

Hepsi Grubu Kızlar Arasında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hepsi Grubu Şarkı NotaLarı
» Hepsi'den kim?
» hepsi motivasyon
» hepsi 1.sırada
» Hepsi resimleri:)