♥Hepsi Fan Club © 2o1o♥
Lütfen Üye Olun yada Giriş Yapın!
♥Hepsi Fan Club © 2o1o♥
Lütfen Üye Olun yada Giriş Yapın!
♥Hepsi Fan Club © 2o1o♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Hepsi Fan Club © 2o1o♥

Grup Hepsi Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kırtasiyede... -

YazarMesaj
Sαнт€ KяαLic€

Sαнт€ KяαLic€

Rütbeler : Kırtasiyede... - Admin1zf5
Kadın
Lakap : satanist
ruh hali : Kırtasiyede... - Asik10
Rep Puanı : 392
Rep Sayısı : 4

Kırtasiyede... - Empty
MesajKonu: Kırtasiyede... -   Kırtasiyede... - EmptyC.tesi Ekim 10, 2009 3:09 am

Kırtasiyede... - Icon_flower Arkadaşlar bugün kartpostal almak için kırtasiyeye gittim..Kırtasiyede SIR çalıyodu..Bende Hepsi kartpostallarına bakıyorum.Adam köylü gibi konuşuyor.35 yaşlarında..Çok komikti.Ben aldım 5 tane kartpostal kasaya geldim.Adamın masasında duran kalemlik Hepsili inanamadım..Birde Hepsili not tutturma aracı vardı..Sordum bunlar satılık mı diye.Adam;
Yok ben bu kızları çok seviyorum 4 konserine gittim.Çok güzeller dedi.İnanamadım
Bana sordu.Sendemi seviyosun dedi.Bende evet en çokta Yasemini dedim.Oda haa o güzel kız Yasmin dedi..Kırtasiyede... - Biggrin
Afferim kızım dedi bana onlar güzel gruptur hiç vazgeçme sevmekten dedi.Bende vazgeçmem dedim çıktım.Ama çok güzeldi herşey nerdeyse Hepsiliydi adamın..Kırtasiyede... - Smile

Önemsiz olabilir.Paylaşmak istedim eğer önemsizse çöp olabilir.Kırtasiyede... - Smile

Düzeltme:Adam 45 yaşındaymış..Gittim sordum..Aynı zamanda eşide hayranıymış..Kırtasiyede... - Biggrin

alıntı.

google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);

Kırtasiyede... -
1 sayfadaki 1 sayfası